Evacool

Evacool

Evacool 1998 yılından bu yana Almanya da faaliyet gösteren Einstein Hospitality Holding’in çatısı altında yer alan ve Türkiye’nin Manisa ilinde araç,  tekne ve karavan buzdolabı üretimi yapan Evacool Soğutma Ltd. Şti. dir. Hem Almanya da bulunan ofisimiz hem de Türkiye de Bulunan üretim tesisimiz ile Yurtiçi ve Yurtdışı pazarında faaliyet göstermekteyiz. 

Manisa Güzelyurt Orta Ölçekli Sanayi Bölgesinin içinde 1400m2’lik bir tesiste araç ,tekne ve karavan buzdolabı üretimi yapmaktayız. Buzdolaplarına ait tüm parçalar bu tesiste üretilmektedir. Enjeksiyon ile şekil verme ,plastik kesim işlemleri , soğutma sistemi , poliüretanlı Gövde , saç aksamları , final Montaj ve Kalite kontrol İşlemleri tesisimizde yapılmaktadır.

Yüksek Kalitede ürün ve hizmet anlayışını  ilke edinen tesisimizde yurt içinde 7 Bölgeye yayılan bayi ve servis hizmetlerimiz ile yenilikleri takip ederek daima daha iyi olmaya özen gösterdiğimiz bu yolda siz değerli bayi ve müşterilerimizi mutlu etmeye odaklandığımız hizmet anlayışımız ile sizlerin yanındayız.

Alman Mühendisliğini Türk Üretim Kalitesiyle Birleştirdik

img

Kaliteli

Evacool, kaliteyi en üst seviyede sunan ürünleriyle güvenilir ve dayanıklı soğutma çözümleri sunar. Bizimle, uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünlerin keyfini çıkarın.

Taşınabilir

Evacool, taşınabilirliği vurgulayan tasarımlarıyla size hareket halindeyken bile mükemmel soğutma sunar. Siz nereye giderseniz buzdolabınız da yanınızda.

Özelleştirilebilen Tasarım

Evacool, kişiselleştirilebilen tasarımlarıyla soğutma ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar. Kendi tarzınızı yansıtan buzdolabınızı tasarlayın.

Hoşgeldiniz
WhatsApp üzerinden bizimle
iletişime geçebilirsiniz.